«Реал» виграв у Мюнхені. «Баварія» приречена?

Головне про другому півфіналі.

Головне про другому півфіналі

«Баварія» програла в матчі, де більше володіла м'ячем (60% на 40%) і завдала майже в три рази більше ударів - 17 (5 в створ) проти 7 (4 в створ). Це шоста поспіль перемога «Реала» над «Баварією», причому в півфіналі торішньої ЛЧ Мадрид також обіграв мюнхенців з рахунком 2: 1 в Німеччині. Тоді «Баварія» теж відкрила рахунок (Відаль), але «Реал» забив два (дубль Роналду).

Перервалася неймовірна рекордна серія Кріштіану Роналду - 11 результативних матчів Ліги чемпіонів поспіль. Португалець зробив дубль у фіналі торішньої ЛЧ з «Ювентусом», після чого забивав в абсолютно всіх матчах нинішнього розіграшу - поки не зустрівся з «Баварією».

Кріштіану сьогодні доторкнувся до м'яча 28 раз - менше всіх футболістів, які зіграли в цьому матчі 90 хвилин. Навіть у Свена Ульрайха і Кейлор Наваса більше - 33 і 32 торкання відповідно.

Зате Роналду вийшов на перше місце за кількістю виграних матчів в історії Кубка / Ліги чемпіонів - 99. На другому місці Касільяс - 98.

Рон зрівнявся з Хаві за кількістю матчів у ЛЧ - 151. Більше тільки у Касільяса - 167. Нарешті, Роналду став першим за кількістю півфінальних матчів Кубка / Ліги чемпіонів - 20. Він обійшов колишнього гравця «Реала» Франсиско Хенто (19).

Автор переможного голу Марко Асенсио - майстер забивати в важливих матчах ЛЧ. Всього у нього 4 голи в головному турнірі Європи, один з них - «Баварії» в чвертьфіналі, ще один - «Баварії» в півфіналі, а ще один - «Ювентусу» в фіналі.

Марсело став найрезультативнішим захисником в історії плей-офф Ліги чемпіонів. Його гол «Баварії» став 7-м в кар'єрі на стадії матчів на виліт. Він обігнав Серхіо Рамоса і Дані Алвеса (у них по 6). У 32 офіційних матчах, в яких забивав Марсело, у «Реала» 30 перемог, 1 нічия і 1 поразка.

Франк Рібері нагадав про себе: у 35-річного вінгера більше всіх успішних обводок в матчі - 5. Далі йдуть Модріч і Бензема - по 3.

«Реал» став першою командою в історії, яка здобула 150 перемог в Лізі чемпіонів.

Дата проведення 25 квітня, 21.45, «Альянц-Арена» Голи: 1: 0 - 28 Кіммі , 1: 1 - 44 Марсело , 1: 2 - 57 Асенсио . Баварія - Ульрайх , Кіммі , Боатенг ( Зюле , 34), Хуммельс , Рафінья , Мартінес ( Толіссо , 75), Роббен ( Алькантара , 8), Мюллер , Хамес , Рібері , Левандовскі . Реал Мадрид - На вас , Карвахаль ( Бензема , 67), варан , Рамос , Марсело , Каземіро ( Ковачич , 83), Васкес , Модріч , Кроос , Іско ( Асенсио , 46), Роналду . попередження: Рібері (52), Каземіро (78), Алькантара (89).