Відеоогляд фіналу чемпіонату світу, в якому Казахстан поступився Росії

• повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка
  • 1

На «Алмати Арені» збірні Казахстану та Росії зустрілися у фіналі студентського чемпіонату світу з футзалу, повідомляє Sports.kz.
По ходу матчу росіяни володіли перевагою і перемогли з рахунком 4: 2. На 4-й хвилині Сергій Орлов вивів гостей вперед, потім на 5-й Антон Соколов зробив рахунок 2: 0. Ще через хвилину казаха вдалося відіграти один м'яч - відзначився Агеділь Мадіяров, однак протягом двох наступних хвилин збірна Росії забила ще два голи - це зробили Янар Асадов і знову Сергій Орлов. На 37-й хвилині воротар збірної Казахстану Асилжан Алін встановив остаточний рахунок - 4: 2.
Таким чином, збірна Росії виграла чемпіонат світу в п'ятий раз (1994, 2002, 2006, 2014 року, 2018). Для Казахстану цей турнір став історичним - збірна вперше зуміла вийти у фінал.