Абдусалам Гадісов - чемпіон Європи-2012

6 березня на чемпіонаті Європи з вільної боротьби, який проходить в ці дні в сербському Белграді, пройшли змагання у вагових категоріях до 66 і 96 кг.

Як повідомляє прес-служба Федерації спортивної боротьби Росії, володарем золотої медалі континентальної першості у ваговій категорії до 96 кг став дагестанський атлет Абдусалам Гадісов.

Він впевнено пройшов всю свою турнірну сітку. Російський борець вільного стилю в першому колі був сильніше поляка Радослава Барана, в чвертьфіналі переміг болгарина Средкова, в півфіналі здобув дострокову перемогу над Іваном Янковським з Білорусі, а у вирішальній сутичці переміг українця Валерія Андрейцева.

Відзначимо, що в ваговій категорії до 66 кг переможцем чемпіонату Європи також став росіянин - Алан Гога, який у фіналі виявився сильнішим болгарина Леоніда Базана.

7 березня під Палаці спорту «Белград Арена» поборотися за звання кращого в Європі вийдуть вільники вагових категорій до 55 і 60 кг, в тому числі двоє вихованців дагестанської школи боротьби - член збірної Дагестану Расул Муртазалієв (до 60 кг) і представляє нині московську команду ЦСКА Джамал Отарсултанов Джамал Султанович (до 55 кг).