Ліга чемпіонів: «Баварія» і «Реал Мадрид» вийшли в ¼ фіналу

Стали відомі перші чвертьфіналісти нинішнього розіграшу Ліги чемпіонів. До наступного етапу головного європейського турніру вийшла мюнхенська «Баварія», яка в двох зустрічах забила у ворота «Арсеналу» 10 голів. І мадридський «Реал», який в обох матчах проти «Наполі» виграв з однаковим рахунком - 3: 1.

«Наполі» 1 - 3 «Реал Мадрид»
24 'Дріс Мертенс
52 'Серхіо Рамос
57 'Серхіо Рамос
91 'Альваро Мората

Різниця в два голи спонукала «Наполі» кинутися в атаку з перших хвилин. Господарі активно пресингували, але до двадцятій хвилині зустрічі неаполітанці завдали лише кілька ударів по воротах «вершкових».

«Реал», в свою чергу, задовольнявся лише швидкими контратаками. Пара небезпечних моментів біля воріт «Наполі» були у нападника мадридського клубу - Гарета Бейла.

На 24-й хвилині матчу, нападник «Наполі» Дріс Мертенс відкрив рахунок після тонкого пасу від Марека Гамшика - 1: 0. Цей м'яч вже п'ятий для Мертенса в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів.

Стали відомі перші чвертьфіналісти нинішнього розіграшу Ліги чемпіонів

Дріс Мертенс відкрив рахунок на 24 хвилині.

Через кілька хвилин Кріштіану Роналду вийшов один на один з воротарем, обіграв його, але не зміг забити - м'яч влучив у каркас воріт.

На 37-й хвилині знову зіграла магія штанги, але на цей раз на користь мадридського клубу. Дріс Мертенс потрапив в штангу, після добре зробленої атаки.

На початку другого тайму, на 52-й хвилині, капітан мадридського «Реала» Серхіо Рамос зрівняв рахунок в матчі. Тоні Кроос подав з кутового, де четвертий номер Мадрида замкнув передачу - 1: 1.

Капітан «Реала» оформив дубль за 5 хвилин, забивши з кутових.

Буквально через п'ять хвилин, на 57-й хвилині, Серхіо Рамос знову відправив м'яч у сітку воріт Пепе Рейни. Третій кутовий мадридців, і два з них результативні - 1: 2.

Після двох болючих голів від Мадрида, стадіон затих на кілька хвилин, але вболівальники продовжили підтримувати свою команду.

Жирну крапку в ⅛ фіналу Ліги чемпіонів між «Реалом» і «Наполі» поставив форвард «вершкових» Альваро Мората. У компенсований час Роналду пробив по воротах і влучив у голкіпера Пепе Рейна, той вибив м'яч перед собою, а підоспілому до воріт суперника Мората залишалося лише послати м'яч у порожні ворота.

Завдяки голам Рамоса і Мората «Реал» виходить в наступний раунд.

Підсумковий рахунок зустрічі 3: 1 на користь «Реала». За сумою двох матчів з рахунком 6: 2 в ¼ фіналу Ліги чемпіонів виходить мадридський клуб.

У попередньому матчі в Мадриді, результат матчу був аналогічний. «Наполі» відкрив рахунок коли Лоренцо Інсіньє забив дальнім ударом. Потім свої моменти реалізували гравці «Реала» - Карім Бензема, Тоні Кроос і Каземіро.

«Арсенал» 1 - 5 «Баварія»
20 'Тео Уолкотт
55 'Роберт Левандовскі (пенальті)
68 'Арьєн Роббен
78 'Дуглас Коста
80 ', 85' Артуро Відаль

Перша двадцятихвилинка матчу «Арсеналу» і «Баварії» пройшла досить нудно. Господарі і гості обмінялися лише кількома небезпечними, але не результативними моментами.

Проте в другій половині першого тайму, команди вже розігралися. «Арсенал», якому, в принципі, нічого було втрачати, кинув всі свої сили на створення гольових моментів. І після кількох невдалих спроб забити, на 21-й хвилині лондонський клуб все ж зумів відкрити рахунок в матчі.

Тео Уолкотт на всіх швидкостях влетів у карний майданчик «Баварії» і пробив в нижній кут воріт Мануеля Нойєра. Воротар збірної Німеччини нічим не зміг допомогти своєму клубу - 1: 0.

Воротар збірної Німеччини нічим не зміг допомогти своєму клубу - 1: 0

Автор першого гола в матчі - Тео Уолкотт.

Але довго святкувати «Баварія» лондонцям не дала, змусивши «Арсенал» повернутися у власну штрафну площу і всім складом відбивати атаки німців, які посипалися на ворота Давида Віспини одна за одною.

«Арсеналу» вдавалося відбиватися, а ближче до кінця матчу і щільно засісти в штрафний суперника. Шанс зі штрафного забити був у Алексіса Санчеса, але Нойер був напоготові. Команди пішли на перерву з рахунком 1: 0 на користь господарів поля.

На початку першого тайму мюнхенці намагалися зрівняти рахунок. Хабі Алонсо навіть забив гол. Але суддя зафіксував офсайд при взятті воріт і гол не був зарахований.

Алексіс Санчес залишає поле.

«Баварію» це не зупинило, команда розташувалася на половині поля суперника і невпинно зазіхала на ворота Віспини. І до пори до часу, у «Арсеналу» успішно виходило відбиватися.

Однак без брудної гри з боку футболістів лондонського клубу не обійшлося. На 55-й хвилині Косьелні штовхнув у спину Роберта Левандовскі прямо у власному штрафному. Суддя видалив француза і призначив пенальті у ворота Віспини.

Левандовскі вирішив пробити самостійно і був точний - 1: 1. «Баварія» зрівняла рахунок, а «Арсенал» залишився в меншості.

Роберт Левандовскі разом з партнерами святкує реалізований пенальті.

Вдесятьох команді Венгера відбивати атаки мюнхенського клубу стало куди складніше. І на 68-й хвилині, після декількох невдалих спроб, другий гол за «Баварію» вдалося забити Арьєн Роббена - 1: 2.

Вирішивши не зупинятися на досягнутому, футболісти «Баварії» щільно засіли в штрафний господарів поля. І за дві хвилини забили в ворота Віспини ще два голи.

На 78-й хвилині відзначився Дуглас Коста, а на 80-й хвилині Артуро Відаль. «Баварія» громить «Арсенал» і в матчі-відповіді ⅛ фіналу - 4: 1.

Морально знищений «Арсенал», до кінця матчу просто не міг оборонятися і пропустив п'ятий гол. Артуро Відаль з передачі Дугласа Кости оформив дубль - 5: 1 на користь «Баварії».

«Арсенал» не може пройти далі ⅛ з 2010-го року. Мюнхенська «Баварія» виграє за сумою двох матчів 10: 2 і виходить в ¼ фіналу Ліги чемпіонів сезону 2016/17.

Співавтор: Айдар Айбек