NEWSru.com :: Гостьова перемога "Динамо" на рідному стадіоні і лідерство "Спартака"

Гостьова перемога "Динамо" на рідному стадіоні і лідерство "Спартака"

У 16-му турі футбольної першості країни московське "Динамо" в Петровському парку перемогло столичний ЦСКА з рахунком 1: 0. Єдиний м'яч у ворота армійців на 43-й хвилині забив Руслан Піменов.

У першому колі Руслан Піменов врятував динамівців від поразки, забивши м'яч у ворота Ігоря Акінфєєва незадовго до закінчення другого тайму. На цей раз форвард "Динамо" так довго тягнути не став і засмутив Веніаміна Мандрикіна перед самою перервою: Денис Колодін завдав сильного удару зі штрафного, м'яч зрикошетив і Руслан, приловчившись, переправив його головою в ціль - 1: 0.

Цей м'яч витікав із специфіки спору, хоча перші хвилини залишилися за ЦСКА (голкіперу "Динамо" Антону Шуніну двічі доводилося виручати). Але потім команда Андрія Кобелєва заспокоїлася і вже нитки гри зі своїх рук не випускала. До речі, в першому таймі ЦСКА ще пощастило - так після соковитого удару Колодіна м'яч влучив у поперечину.

Другі 45 хвилин армійці почали активніше, але дана динаміка продовження не отримала і тому динамівцям не склало особливих труднощів зберегти перевагу, а якби біло-блакитні ще використовували всі свої гольові моменти, то в активі у ЦСКА могло з'явитися ще одне поразка. В результаті обмежилося одним голом, який і приніс перемогу номінальним гостям з рахунком 1: 0.

Московському "Спартаку" також вистачило одного м'яча в виїзному матчі з "Амкаром". Як і на стадіоні "Динамо" він був забитий в першому таймі і теж головою - цей удар завдав Єгор Титов на 38-й хвилині. Надалі ініціативою володіли пермяки, які неодноразово мали шанси ситуацію поправити, проте воротар "Спартака" Плетікоса зумів зберегти для свого колективу три очки.

Цей успіх дозволив "Спартаку" очолити турнірну таблицю (16 ігор - 29 очок). Правда, вже завтра "Зеніт" (15-27) може повернути собі лідерство, якщо обіграє вдома "Ростов".