Невдала прем'єра в Ярославлі. Росія поступилася Швеції на Євротурі

1. Героїчна гра Хелльберга, гол в більшості Дадонова і поразки росіян - KHL.ru розповідає про винесену...
  2. Воробйов: «Мені сподобалася трійка Бивальцева»
  3. Чехія виграла перший матч домашнього етапу Євротуру
Героїчна гра Хелльберга, гол в більшості Дадонова і поразки росіян - KHL.ru розповідає про винесену в Ярославль матчі чеського етапу Євротуру між Росією і Швецією.

Збірна Росії під керівництвом Іллі Воробйова вперше в історії проводила матч Євротуру в «Арені 2000». Саме Ярославлю судилося прийняти винесений матч Чеських ігор між росіянами і шведами.

Місце в воротах збірної Росії в третій раз поспіль зайняв Ігор Шестьоркін Ігор Олегович (СКА). У попередніх матчах з Норвегією на Єврочелленджі він залишався «сухим». Капітаном команди призначили Євгена Дадонова, а в четвертій парі захисників на радість ярославським уболівальникам з'явився Олександр Елесіна з «Локомотива». У Швеції в заявці виявилися Магнус Хелльберг ( «Куньлунь»), Денніс Еверберг ( «Нафтохімік»), Джон Норман ( «Йокеріт») і Патрік Закріссон ( «Сибір»).

Порятунку Хелльберга, шайба Закріссон

Зустріч почалася з символічного вкидання, яке проводили голова Ярославської області Дмитро Миронов і Заслужений тренер Росії Володимир Юрзінов-старший. На перших хвилинах команди придивлялися один до одного, господарям вдалося створити непоганий момент, але Кирило Семенов ( «Авангард») не дотягнувся до шайби. На це шведи відповіли трьома небезпечними кидками - причому в одній атаці. Шестьоркін Ігор Олегович довелося потрудитися, щоб врятувати свою команду. Вперше Хелльберг вступив в гру на четвертій хвилині - воротар впорався з пострілами Артема Зуба (СКА) і Владислава Гаврикова (СКА). Найреальніший шанс відкрити рахунок у першому періоді у Росії упустив Віктор Тихонов (СКА). Він впритул розстрілював Хелльберга, але голкіпер виручив «Тре крунур». Швеція ж зуміла покарати росіян за видалення Динара Хафізулліна. Шайбу у ворота буквально завіз Закріссон.

Після перерви росіяни заграли агресивніше. На старті відрізка Дадонов мав шикарний шанс зрівняти рахунок. Капітана збірної Росії зупинив Джонатон Андерссон, правда, з порушенням правил. Розіграш у господарів був дуже хороший, і вони домоглися успіху. Дадонов зробив те, чого не вдалося на початку другого періоду. Він пробив Хелльберга кидком із близької відстані. Слідом гравці «Тре крунур» знову порушили правила. Ближче всіх до другої шайби був Зуб - його кидок прийшовся в штангу. Гості відверто не справлялися з темпом, який запропонували росіяни. Більшу частину періоду Швеція оборонялася - Хелльберг грав блискуче. При цьому кілька хороших моментів шведи все ж мали.

При цьому кілька хороших моментів шведи все ж мали

Початок третього періоду залишилося за гостями. Вони досить швидко вдруге пробили Шестьоркін Ігор Олегович. Відзначився Фредрік Хандемарк. Росіян цей гол вибив з колії. Гравці «Тре крунур» провели кілька небезпечних атак. Тільки майстерність Шестьоркін Ігор Олегович врятувало росіян. Господарі відповіли гострою атакою на п'ятій хвилині відрізка. Семенов і Дмитро Кагарлицький загрожували воротам Хелльберга з близької відстані, але голкіпер шведів вистояв. Ближче до середини відрізка тиск на ворота гостей зросла, проте не вчасно пішов Микита Сошників. Команда Рікарда Грёнборга створила дуже багато моментів, пару раз шайба дивом не потрапила в ворота. У кінцівці зустрічі Росія влаштувала штурм воріт, але зрівняти рахунок не вдалося. Команда Воробйова поступилася з мінімальним рахунком.

Статистика

Росія - Швеція 1: 2 (0: 1, 1: 0, 0: 1)

Голи: 0: 1 Закріссон (Вікстранд, Андрессон, 18:04), 1: 1 Дадонов (Гусєв, бувальцях, 22:11 бол.), 1: 2 Хандермарк (Вікстранд, Клінберг, 40:11)

Воротарі: Шестьоркін Ігор Олегович / Кошечкин - Хелльберг

Воробйов: «Мені сподобалася трійка Бивальцева»

Виконуючий обов'язки головного тренера збірної Росії Ілля Воробйов:

- Збирали, спробували донести інформацію, але пропустили курйозний гол - здорово підставив ... Хлопці тільки зібралися, вночі будемо розбирати і завтра показувати, що сьогодні не вийшло, як треба грати у збірній. Сподіваюся, що гра хлопців з НХЛ пов'язана з адаптацією більше. Бачите, як Женька Дадонов грав! Будемо дивитися, розбирати. Деякі хлопці порадували, за іншими думатимемо. Трійка Бивальцева мені сподобалася.
Головна проблема в тому, що не можна робити помилки на цьому рівні. З цього все починається, і вже потім йде майстерність і так далі. Своїх помилок робити не можна. З Трямкіним говорив перед Норвегією, що не можна так робити, будемо далі його попереджати, дивитися і думати. ( «Р-Спорт» )

Чехія виграла перший матч домашнього етапу Євротуру

Статистика

Фінляндія - Чехія 1: 3 (1: 1, 0: 0, 0: 2)

Голи: 0: 1 Задіна (Скленічка, 9:05), 1: 1 Суомела (Някювя, 11:56) 1: 2 Яшкін (Каут, Скленічка, 49:33), 1: 3 нестрашний (59:15)

Воротарі: Кільпеляйнен - Францоуз