Гравець "Болтона" ледь не помер прямо під час матчу Кубка Англії. Він в критичному стані

1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

18 березня 2012, 11:04 Переглядів: 18 березня 2012, 11:04 Переглядів:   Півзахисник Болтона Фабріс Муамба в суботу раптово втратив   свідомість   в матчі 1/4 фіналу Кубка Англії з Тоттенхемом

Півзахисник "Болтона" Фабріс Муамба в суботу раптово втратив свідомість в матчі 1/4 фіналу Кубка Англії з "Тоттенхемом".

Англійський півзахисник впав на землю за 3 хвилини до кінця першого тайму без контакту з будь-ким з гравців. Після цього до нього підбігли співробітники медичної служби обох команд і стали надавати допомогу. Все що знаходяться на стадіоні: глядачі, футболісти, головний суддя поєдинку Ховард Уебб - перебували в стані шоку. Деякі футболісти, опустившись на одне коліно, молилися за здоров'я гравця.

Головний арбітр зустрічі вирішив не догравати перший тайм і відразу відвів команди в підтрибунне приміщення. Матч дограли не був.

Будучи натуралізований підданим Великобританії, Муамба може виступати за будь-яку з країн Сполученого Королівства (Англію, Шотландію, Уельс та Північну Ірландію). Фабріс вибрав збірну Англії, за яку він виступає з 2002 року, починаючи з рівня гравців до 16 років, і закінчуючи молодіжної збірної Англії. Він був капітаном юнацької збірної Англії, а в даний момент є капітаном молодіжної збірної Англії.

У повідомленні клубу говориться, що 23-річний гравець знаходиться в критичному стані в реанімації. Клуб попросив засоби масової інформації з повагою ставитися до приватного життя футболіста і його сім'ї.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Гравець" Болтона "ледь не помер прямо під час матчу Кубка Англії. Він в критичному стані". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"