Футболісти Рубіна і ЦСКА обмінялися забитими м'ячами :: newsrbc.ru

|

У матчі п'ятого туру чемпіонату Росії з футболу Рубін в Казані зіграв внічию з ЦСКА з рахунком 1: 1 У матчі п'ятого туру чемпіонату Росії з футболу Рубін в Казані зіграв внічию з ЦСКА з рахунком 1: 1. На точний удар Дмитра Полоза (10 ') в першому таймі армійці після перерви відповіли голом Федора Чалова (67').

Думаю, у другому таймі ми більше боялися пропустити, чого не можна було робити, - сказав в телеефірі головний тренер Рубіна Курбан Бердиєв. - Потрібно було грати в той футбол, в який ми грали в першому таймі. На жаль, пропустили через простих перебудувань, але будемо працювати далі.

На жаль, ми не можемо тримати високий ритм впродовж всієї гри, - нарікав після фінального свистка наставник столичного клубу Віктор Гончаренко. - Пов'язую це з молодістю і невпевненістю. Коли пропускаємо, починаємо грати набагато краще, тому нам треба намагатися від цього позбутися.

Казанський клуб, маючи в активі шість очок, розташовується на п'ятому місці в турнірній таблиці. ЦСКА (6) йде слідом, але вже сьогодні команди може потіснити Динамо (6), якщо вдало проведе гру проти Спартака (10).

Раніше в суботу Уфа (4) на своєму полі переграла Ахмат (4) - 2: 1.