»Молодіжна збірна Білорусі з волейболу обіграла Німеччину на ЧЄ

Молодіжна збірна Білорусі з волейболу (U-20) здобула впевнену перемогу над Німеччиною з рахунком 3: 0 (25:23, 25:14, 25:23) на чемпіонаті Європи, що проходить в Нідерландах.

У третьому турі в групі I наша команда змогла здобути перемогу над одним з фаворитів турніру. Білоруси в кінцівці першої партії зуміли перехопити ініціативу стараннями лідерів нападу Владислава Давискіби і Владислава Черниша.

У другому сеті підопічні Олега Мікановіча і зовсім переграли суперників на блоці і подачі м'яча. Завдяки слабкому прийому команди Німеччини збірна Білорусі домінувала на майданчику до завершення зустрічі. Найбільш результативними гравцями стали Владислав Давискіба (16 очок) і Владислав Черниш (13 очок).

В іншому матчі дня волейболісти Чехії були сильнішими Фінляндії (3: 1) і очолюють турнірну таблицю групи I. Білоруська команда на старті турніру зазнала несподіваної поразки від Фінляндії (0: 3), потім здолала Португалію (3: 0). Турнірне становище: 1.Чехія - 7 очок (3 матчі), 2. Білорусь - 6 (3), 3. Німеччина - 5 (3), 4. Нідерланди - 3 (2), 5. Фінляндія - 3 (3), 6. Португалія - ​​0 (2). У групі I білоруським волейболістам належить зіграти з Чехією (18 липня) і Нідерландами (19 липня). Дві кращі команди вийдуть в півфінал і зустрінуться з двома кращими збірними групи II, де виступають Росія, Польща, Франція, Туреччина, Італія і Бельгія. У 2016 році молодіжна збірна Білорусі з волейболу також виступала у фінальній стадії континентальної першості і зайняла 11 місце.