Свердловська команда з волейболу сидячи вперше виграла чемпіонат Європи

Змагання проходили в Хорватії.

Свердловська чоловіча команда з волейболу сидячи вперше виграла чемпіонат Європи. Як відзначають в Свердловської обласної федерації волейболу, спортсмени з центру паралімпійської і сурдлімпійской підготовки збірних команд Свердловської області "Джерело" практично повністю комплектують паралімпійську збірну Росії.

Чемпіонат закінчився сьогодні, а проходив він у Хорватії.

У фіналі наша команда обіграла збірну України з рахунком 3: 0, але, як зізнаються наші хлопці, головну перемогу вони здобули над вічним своїм суперником на європейській арені, якого ніколи не могли обіграти, - збірної Боснії та Герцеговини, що ставала чемпіоном Європи останні 9 років .

"Наші хлопці, у яких немає конкурентів в Росії, зробили те, що здавалося неможливим ще рік тому - взяли золото Європи, обігравши боснійців! За останній час наша команда набагато додала в професіоналізмі, - зазначив голова Свердловської обласної федерації волейболу Валерій Савельєв. - Тепер всі сили треба кинути на чемпіонат світу! "

Олексій Волков, ліберо чоловічої збірної Росії з волейболу сидячи.

Уральці як чоловічої збірної Росії з волейболу сидячи готуватимуться до чемпіонату світу в Голландії, який пройде в червні 2018 року і який вони ще не вигравали.

Цікаво, що жіноча збірна Росії з волейболу сидячи, яку допомагають тренувати уральські волейболісти-паралімпійці, також виграла золоту медаль на чемпіонаті Європи в Хорватії.

Наші спортсмени вже є 17-кратними чемпіонами Росії. Наші спортсмени вже є 17-кратними чемпіонами Росії Чоловіча та жіноча збірні Росії. Нагадаємо, на сьогоднішній день єкатеринбурзькі волейболісти є 17-кратними чемпіонами Росії. У травні цього року команда виграла престижний міжнародний турнір Saraejvo Open - 2017 . До цього команда з волейболу "Джерело" ставала срібним і бронзовим призером чемпіонатів Європи, бронзовим призером Паралімпіади в Пекіні-2008. У березні 2016 року відібралась на Паралімпіаду 2016 в Ріо , Але через відсторонення всієї паралімпійської збірної в підсумку до Бразилії не потрапила.