Ліга чемпіонів. «Реал Мадрид» - «Ювентус» 1-3. Браво, «Юве», але далі йде «Мадрид» / Realmadrid.ru

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів «Реал Мадрид» з великим рахунком поступився «Ювентусу», пробившись до півфіналу турніру лише завдяки голу Кріштіану Роналду з пенальті на сьомій хвилині доданого часу

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів «Реал Мадрид» з великим рахунком поступився «Ювентусу», пробившись до півфіналу турніру лише завдяки голу Кріштіану Роналду з пенальті на сьомій хвилині доданого часу. Гості почали зустріч досить активно, і вже на другій хвилині Маріо Манджукич відкрив рахунок, а в кінці першого тайму подвоїв перевагу своєї команди. Після закінчення години ігрового часу Блез Матюйді забив третій гол «Старої синьйори», зрівнявши рахунок у протистоянні за сумою двох матчів, і лише в самій кінцівці зустрічі «вершкові» все ж зуміли забити вирішальний м'яч - Кріштіану Роналду з 11-метрової позначки поцілив у ворота, які захищав Войчех Шченсни, який вийшов замість вилученого в цьому ж епізоді за розмови з арбітром Джанлуїджі Буффона.

Голи: Маріо Манджукич 2 '(0-1), Маріо Манджукич 37' (0-2), Блез Матюйді 61 '(0-3), Кріштіану Роналду 90 + 7' (пенальті).

«Реал Мадрид»: Кейлор Навас - Дані Карвахаль, Рафаель Варан, Хесус Вальєхо, Марсело - Каземіро (Лукас Васкес 45 '), Лука Модріч (Матео Ковачич 75'), Тоні Кроос, Іско - Гарет Бейл (Марко Асенсио 45 '), Кріштіану Роналду.

«Ювентус»: Джанлуїджі Буффон - Алекс Сандро, Джорджо К'єлліні, Медхі Бенатія, Маттіа Маттіа Де Шильйо (Штефан Ліхтштайнер 17 ') - Блез Матюйді, Миралем П'янич, Самі Хедіра - Дуглас Коста, Гонсало Ігуаїн (Войчех Шченсни 90 + 6'), Маріо Манджукич.

Запасні: Кіко Касілья, Тео Ернандес, Маркос Льоренте, Карім Бензема - Даніеле Лайки, Квадво Асамоа, Клаудіо Маркізіо, Стефано Стураро, Хуан Куадрадо.

Тренери: Зінедін Зідан - Массіміліано Аллегрі.

Арбітр: Майкл Олівер.

Попередження: Дані Карвахаль 22 ', Марсело 81', Кріштіану Роналду 90 + 9 '- Миралем П'янич 17', Маріо Манджукич 29 ', Штефан Ліхтштайнер 36', Алекс Сандро 67 ', Дуглас Коста 73', Медхі Бенатія 90 '.

Вилучення: Джанлуїджі Буффон 90 + 3 '.

11 квітня 2018. Мадрид. «Сантьяго Бернабеу».

Наступний матч: у неділю, 15 квітня, о 21:45 за московським часом «Реал Мадрид» на виїзді зіграє з «Малагою» в матчі 32-го туру Ла Ліги.