ВК «Юракадемія» достроково увійшов у фінальну «четвірки» чоловічої Суперліги з волейболу

У ХIII турі зняті всі питання щодо складу фінальної «четвірки» - ВК «Юракадемія» зробила все залежне, взявши 6 очок в іграх з ВК «Вінниця» .За тур до закінчення групового етапу чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги визначилися всі учасники майбутньої боротьби за медалі.

Уже після першого ігрового дня харківські студенти зробили впевнений крок до виконання цього завдання. Беручи будинку ВК «Вінниця», господарі поля добилися перемоги з рахунком 3: 0. Безумовно, ключовим моментом в цьому матчі стала кінцівка другого сету. Юристи програвали 21:24 але зуміли взяти п'ять очок поспіль і не тільки вирівняти ситуацію, але і виграли партію 26:24. Також перемогли підопічні Володимира Романцова і в матчі-відповіді, правда з рахунком 3: 1.

Таким чином, незалежно від результатів останнього туру групового турніру всі чотири фіналісти вирішального етапу вже відомі.

Чемпіонат України. Чоловіки. Суперліга ХIII тур. 27-28 лютого

«Юракадемія» (Харків) - ВК «Вінниця» (Вінниця)

3: 0 (25:20, 26:24, 25:19)

3: 1 (25:22, 23:25 25:16, 25:23)