«Спортинг» - «Ріу Аве» 1: 0 (гол Ізмайлова !!!) | онлайн

Добрий вечір! І знову ми ведемо онлайн-трансляцію зі стадіону імені Жозе Алваладе, де "Спортинг" приймає одного з аустайдеров Ліги Сагріш - "Ріу Аве".

І знову ми ведемо онлайн-трансляцію зі стадіону імені Жозе Алваладе, де Спортинг приймає одного з аустайдеров Ліги Сагріш - Ріу Аве

Вже з ким - з ким, а от з лідерами підопічні Бріту грають дуже погано. За весь сезон їм лише раз вдалося відібрати очки на своєму стадіоні в матчі проти Браги. За ідеєю, сьогодні Спортинг з Ізмайловим в основі (це вже майже традиція) повинен громити гостей з корабликом на емблемі.

SPORTING (Titulares): Marcelo Boeck, João Pereira, Xandão, Polga, Insúa, Elias, Carriço, Schaars, Izmailov, Wolfswinkel, Capel.

RIO AVE (Titulares): Huanderson, Éder Monteiro, André Dias, Jean Sony, Gaspar, Vítor Gomes, Tarantini, Vilas Boas, Christian Atsu, Yazalde, João Tomás.

Сьогодні з невідомої причини не зіграє основний кіпер Спортинга - Руй Патрісіу. Дуже цікаво, як простоїть замість нього Марселу Боек.

1. Матч починається !!!! А з посиланнями-то знову біда)

5. Інсуа підключився з атаці з флангу і виконав крос точно в руки голкіперу. А тим часом з трансляцією величезні проблеми.

8. Кажуть, там була атака Ріу Аве і Жоау Томаш пробив дуже неточно. Повіримо на слово.

12. У Лондоні на Уемблі зрівнюють рахунок, а у нас повисла А Бола: D Я навіть не знаю, що робити.

16. Спасибі, Miklos! А тим часом груба помилка в обороні Ріу Аве !!! Захисник Едер вдарив м'ячем прямо в руки вийшов зі штрафної голкіперу, жовта картка і штрафний!

18. 17 метрів - і Полга б'є сильно вище воротарського дев'ятки !!! Ізмайлову треба було давати бити.

20. Ще момент у Спортинга !! Еліаш не зміг замкнути простріл з флангу. А після цього Марат потрапляє в офсайд.

23. Дуже активний Капель на перших хвилинах. А ось зараз Перейру збили в штрафній - і це повинен бути пенальті, але суддя дає жовту за симуляцію !! Дивне рішення.

27. хльосткий удар Марата І ш Майлова (саме так його називають коментатори)), і знаєте, я не пригадаю, у кого в нашій збірній такі сильні удари виходять. Адвокату на замітку.

29. Кутовий подали господарі - Оньєву б'є вище. Ну що сказати, зовсім непогано грає Спортинг в останні хвилини. Мені, якщо чесно, не зовсім зрозуміло, хто на якій позиції грає - того ж Ізмайлова ми можемо побачити і справа, і зліва, і в центрі, а Інсуа хіба що на місце центр-форварда коли вдавався.

33. Ух, а в обороні не допрацював Інсуа, довелося виручати Польге. Виручив капітан! Знешкодив нападника Ріу без всяких проблем.

35. ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ !!!!!!!!!!!!!!!!! МААРААТ ІЗМАЙЛОВ !!!!! Браво !! Це вищий клас !!! Пройшов одного захисника, іншого - і злесткім ударом метрів з 22 б'є в дальній від воротаря! Хуандерсон безсилий !! 1: 0 !!!!!!

40. А у Жоау Томаса просто забійні момент для порівнювання рахунку !! Після кутового залишили його зовсім одного в метрах трьох від воріт (з гострого кута, правда), удар - і м'яч трохи не влучає у ворота!

42. Радують швидкості гри. Адже і не встиг я написати, а до цього у Дієго Капеля був удар з краю штрафного після пасу Схарс через себе (!). Жоау Томас тут же валить цього самого Дієго і отримує ЖК.

45. А як цього голу все раділи! Починаючи від воротаря до Са Пінту з компанією! Ван Вольф зараз дуже грубо поводиться з шостим номером гостей. Місцевий Гулліт не схвалює. Жовта! І на цьому все, перерва.

Я все намагаюся знайти гол Ізмайлова. Дійсно дуже здорово забив росіянин. Спортинг на гол за тайм награв, та й взагалі, зараз команда виглядає набагато краще, ніж пару днів назад проти поляків.

46. ​​Так нічого не знайшовши, вирушаємо на другий тайм. У Ріу заміна - пішов Вітор Гомеш, замість нього вийшов чоловік-напій-місто Брага.

50. Контратака Ріу Аве могла б бути небезпечніше, якби передача на того самого Брагу була точніше. А так - тільки дальній удар АМСУ, хоч і досить небезпечний.

52. Ізмайлов помітний! Відібрав м'яч на чужій половині поля і майже виконав закид на Ван Вольфа. Не вистачило пів метра десь, а то і менше.

55. А на трибуні вже виклали Ізмайловський гол . Спасибі ВЕВу.

57. Капель - боєць! Продирався він до штрафної, але його грубо збили. Стандарт метрів з тридцяти, знову Полга у м'яча. І знову промах.

60. у гостей виходить Мендеш, що не Педро, немає. Замість Язалде. А нам повідомили, що на стадіоні зібралося 25105 глядачів. Не погано.

62. стіночку Еліаш-Капель призводить до удару першого до штрафної - близько до воріт летить м'яч.

65. Змушений Хуандерсон грати кулаками на виході після чергового стандарту. Будуть заміни у Спортинга?

68. За останні хвилини раз п'ять камери вихоплювали втомленого Ізмайлова, ніби натякаючи, що Марата зараз замінять. Та ще й коментатори говорили щось про фізику і Ізмайлова. А Са Пінту всіх обдурив - Перейрінья виходить замість Капеля, який сьогодні був не дурний.

70. Вольфу знову не щастить - Перейрінья робить відмінний простріл, але голландець НЕ упевает зовсім трохи!

75. На поле нічого не відбувається. Са Пінту дуже колоритно, звичайно, виглядає. Голлівудський актор, ні інакше)

79. Ну зараз точно Марата поміняють. Андре Сантуш даремно так би не виходив до брівки.

81. Са Пінту рулить - Схарс йде! :) Невже втомлений Марат буде все 90 бігати? Так і знову зламатися, тьху-тьху-тьху, можна.

83. Перейрінья злиться на суддю - не призначив той кутового на користь Спортинга. На місці гравця "левів" я б сам на себе позлитися - м'яч він сам упустив за лінію поля, без чийсь допомоги.

86. І йде герой матчу !!! Весь "Алваладе" аплодує стоячи. Евалд замість Марата Ізмайлова.

88. Атакує Ріу Аве, але створюється відчуття, що ця команда зайва на святі футболу в Лісабоні. Хоча і футбол сьогодні не самий гарний і результативний, але тим не менше.

90. Гаспар стрибає в Вольфа і отримує гірчичник. Досить небезпечний штрафний бездарно розіграли і мало не отримали атаку у відповідь.

90 + 3. Добили кінцівку "леви". І все. Спортинг втретє поспіль здобуває перемогу з мінімальним рахунком 1: 0, Са Пінту поки не програвав. Але було б кому! У Чемпіонаті Португалії перевірити його тренерські здібності в наступні п'ять турів буде абсолютно нікому. Зате в єврокубках його чекає злісний Сіті. Ось і подивимося)

Спасибі за те, що прочитали все це! Успіхів! =)