"Салават Юлаєв" провів другу гру на передсезонному турнірі - Реальний час

4. Ні - «сухарів»!
  5. Фартові «яструби»
  6. Привіт «колишнім» від Хохрякова

Уфімцев воювали з «кочівниками» з Омська

У другій грі Кубка губернатора Челябінської області уфимський «Салават Юлаєв» зустрічався з кочующім омським «Авангардом». Якщо уфимський клуб перед новим сезоном змінив тренера, то омичи - і наставника, і місце прописки. Як закінчилася зустріч «реформованих» суперників - в матеріалі «Реального часу».

Чому програла Уфа?

У першому матчі Кубка губернатора Челябінської області з магнітогорський «Металургом» «Салават Юлаєв» вів до 56-ї хвилини і по грі виглядав краще опонента. Безумовно, найкращим у складі Уфімцев був воротар Юха Метсола, тягнув практично всі. Правда, наставник суперників вважає, що його підопічні погано навантажували нового голкіпера уфимской команди. Йозеф Яндач так висловився про гру з принциповим сусідом:

- Ми погано грали в більшості. Це почалося з першого періоду і тривало весь матч. Ми не кидали, нічого не робили. У меншості «Металург» виглядав помітно краще, ніж в більшості. Також мені не сподобався другий період, нам не вдавалося тримати шайбу. У третьому періоді ми поліпшили цей компонент. Вважаю, що нашим найкращим гравцем сьогодні був Вася Кошечкин. Здається, команда була втомленою, - пояснив Яндач.

Гол за 4 хвилини до кінця став переломним, хоча і після нього «Салават» мав усі шанси піти переможцем.

- Звичайно, було важкувато. За літо встигаєш забути, як правильно діяти. Але Предсезонка для того і потрібна, щоб згадати все і підійти до сезону в кращих кондиціях. Мій гол вийшов курйозним? Я кидав з розвороту, потрапив в коник. Так, це випадковість, мені пощастило, але в хокеї так буває, - зазначив автор «дивовижною» шайби Микита Язьков після матчу з уфимской командою.

Так, це випадковість, мені пощастило, але в хокеї так буває, -   зазначив   автор «дивовижною» шайби Микита Язьков після матчу з уфимской командою

«На подив - все відмінно, тому що зазвичай перші матчі на предсезонке завжди складні. Тим більше багато часу пройшло після нашої останньої гри ». фото hcsalavat.ru

Воротар «Салават Юлаєв», здається, і не засмутився зовсім: дали грати - це головний подарунок. Хоча, думається, в сезоні Метсола буде дуже часто радувати Уфимську публіку.
- На диво - все відмінно, тому що зазвичай перші матчі на предсезонке завжди складні. Тим більше багато часу пройшло після нашої останньої гри.
- Команда провела багато часу в нерівних складах. Як оціните гру «юлаевцев» в меншості?
- Хлопці відмінно зіграли. Якщо говорити про поєднання, я б нічого не міняв.
- Як вам передсезонна форма?
- Спочатку було незвично, а так форма дуже прикольна, - зізнався Метсола.

Так, чим-чим, а светрами і «Салават», і особливо «Магнітка» порадували око.

Хартлі наобіцяв перед «Салават»

А у вечірньому матчі першого ігрового дня між «Трактором» і «Авангардом» глядачів порадували результативністю і більш закрученої інтригою. Господарі, що билися з бездомними «Омський яструбами», яким в нинішньому сезоні доведеться проводити домашні матчі в Балашисі, вже в першому періоді повели в рахунку 2: 0. Підганяли своїми уболівальниками, челябінці додали в ворота івано-франківців ще три шайби, а гості відповіли лише двома.

Після гри головний тренер «Авангарду» Боб Хартлі поскаржився на дисципліну своїх підопічних і пообіцяв попрацювати над недоліками.

- Ми нахапали видалень і пару раз допустили втрати, які призвели до пропущених шайб. «Трактор» - майстерна команда, кожен раз, коли ми помилялися, вони змушували нас за це розплачуватися. Але це частина гри. Суперник здорово рухався, пресингував і скористався своїми шансами. Будемо працювати над тим, щоб виправити наші недоліки, - сказав досвідчений наставник.

Починати виправляти недоліки можна було вже в поєдинку з «Салават Юлаєв».

Починати виправляти недоліки можна було вже в поєдинку з «Салават Юлаєв»

Боб Хартлі поскаржився на дисципліну своїх підопічних і пообіцяв попрацювати над недоліками. фото hawk.ru

Революційний «Авангард»

Крім зміни тренера, «яструби» поміняли і частина складу. Зокрема, в стан Уфімцев пішли Петро Хохряков, Денис Лаута (питання про необхідність його для Уфи - досить цікавий) і Дмитро Кугришев. Останній у вчорашньому матчі все ж взяв участь, хоча в поєдинку з «лисицями» відзначився «ефектним» поштовхом суперника в борт, на що суддя відреагував великим видаленням до кінця гри.

Нападники Денис Зернов ( «Лада»), Кирило Петров (ЦСКА) і Сергій Широков (СКА) покликані посилити атаку омської команди. Повернувся і Микита Півцакін, в минулому сезоні грав у «Магнітці».

Воротарська лінія «яструбів» поповнилася двома хорошими голкіперами. Фактурний Ігор Бобков прийшов з «Адмірала», а Каррі Рямё раніше блискуче виглядав в рамі «Йокеріта» і, по всій видимості, покликаний замінити пішов Домініка Фурх. Так що тут зміни нітрохи не менші, ніж в стані «СЮ».

Безумовно, «Авангард» чекає найскладніший і незвичайний сезон в його історії. Команда буде позбавлена ​​підтримки переважної більшості своїх уболівальників і своєї арени. Спільно з КХЛ був знайдений влаштовує майже всіх в даній ситуації варіант - «Авангард» зіграє в Балашисі. Правда, незрозуміло, як цей «вихід» може влаштувати уболівальників клубу.

Правда, незрозуміло, як цей «вихід» може влаштувати уболівальників клубу

Уже в першій зміні Максим Березін кинув з полузони під праве плече фіна, і шайба по дикою траєкторії прошмигнула в саму «дев'ятку» - 1: 0. фото hawk.ru

Ні - «сухарів»!

У звітному поєдинку захищати ворота вийшли Рямё і Метсола. Уфимський воротар цього разу залишався «сухим» недовго. Уже в першій зміні Максим Березін кинув з полузони під праве плече фіна, і шайба по дикою траєкторії прошмигнула в саму «дев'ятку» - 1: 0. Тут же рахунок міг збільшитися, але омичи не змогли використати метушню біля воріт Уфи. Екс- «яструб» Антон Бурдасов Антон Вікторович незабаром потужно кинув в маску Рямё, від чого той отримав легкий нокдаун і повчання не спати робочому місці.

Деякий територіальна перевага була в ці хвилини у «чорно-червоних», які притиснули «газетний» уфимський клуб - «юлаевци» вийшли в світлому комплекті своєї «мілітаристської» форми. Допомогло їм в цьому і перше більшість, зароблене на 7-й хвилині через фолу Ткачова в нападі. Правда, «яструби» відіграли ці дві хвилини настільки беззубо, що навіть примудрилися пропустити гостру контратаку.

І все ж Бурдасов Антон Вікторович домігся свого і в наступній зміні пробив стража воріт «Авангарду». Форвард втік один на один з Рямё і красиво завершив момент, клацнувши в лівий верхній кут - 1: 1.

Реалізація зайвого поки продовжує кульгати і у «Салавата». Попрацювати над поліпшенням цього компонента Уфімцев змогли вже на 13-й хвилині першого періоду, але блиснути у них не вийшло. Про що свідчив і останній епізод в періоді. Гіперактивний Бурдасов Антон Вікторович заробив для «Салавата» ще один шанс спробувати свої сили при грі з одним зайвим, але найнебезпечніший момент успішно запоров Основіна.

Гіперактивний Бурдасов Антон Вікторович заробив для «Салавата» ще один шанс спробувати свої сили при грі з одним зайвим, але найнебезпечніший момент успішно запоров Основіна

Олександр Пережогин, вигравши боротьбу за воротами, накинув шайбу на п'ятак, де Кирило Семенов без проблем послав снаряд точно в ціль. фото hawk.ru

Фартові «яструби»

Другий період пройшов у в'язкій боротьбі, було багато сумбурних дій з обох сторін. До того ж спіймали кураж воротарі, які рятували свої володіння ще до виникнення будь-яких гострих підправлений. Плюс омичи продовжили демонструвати свої проблеми з більшістю, не реалізувавши цілих два штрафи за видалення Основіна і Осипова. Крім того, вони знову ледь не пропустили в меншості, тепер від свого колишнього нападника Петра Хохрякова. Форвард Уфімцев, отримавши «подарунок» від захисника, втік до воріт Рямё і зумів проштовхнути шайбу повз голкіпера, але фіна врятувала штанга.

Пощастило івано-франківців і з забитим голом в кінці періоду. Олександр Пережогин, вигравши боротьбу за воротами, накинув шайбу на п'ятак, де Кирило Семенов без проблем послав снаряд точно в ціль. «Сміттєві» голи стають поки головним засобом проти верткого Метсоли. За 3:30 до перерви «яструби» повели 2: 1, Цулигін довго умовляв суддю подивитися «кіно», але той не послухав.

Привіт «колишнім» від Хохрякова

Третій період показав, що команди втомилися. Благо, їх чекає вихідний. Єдиним зрозумілим дією в цю 20-хвилинку стала реалізація більшості Уфімцев. На 5-й хвилині періоду після кидка Ткачова шайба потрапила до Кемппайнену, а той вже переправив її повз Рямё - 2: 2.

Пізніше «яструби» могли реалізувати вихід два в одного на ворота «Салавата», але ця контратака захлинулася - здавалося, Метсола одним лише своєю присутністю і скромним виглядом обеззброює нападників. В середині овертайму Хохряков зважився на слаломний прохід. По дорозі уфімец залишив не при справах своїх колишніх партнерів і кинув у правий верхній кут воріт Рямё. Фінн просто не встиг зреагувати на постріл, і рахунок набув остаточного вигляду - 3: 2.

В цілому всі шайби в цьому матчі були закинуті після вдалих індивідуальних дій. Командна гра поки на стадії серпневих пошуків, хоча часом обидві сторони радували цілком симпатичними комбінаціями. Як би там не було, «Салават» здобуває перемогу, зігравши другий овертайм на Кубку, а омичи завойовують для себе перше челябінське очко.